Współpraca

Tworzymy przestrzeń dla osób zainteresowanych tematem diet roślinnych połączonych z aktywnością fizyczną i sportem zawodowym. Naszą misją jest popularyzacja diety roślinnej wśród osób aktywnych fizycznie oraz promocja zdrowego, zrównoważonego stylu życia. W tym celu współpracujemy ze specjalistami, w tym dietetykami i trenerami. Korzystamy również ze wsparcia naszych Ambasadorów utytułowanych sportowców reprezentujących różne dyscypliny.

Zostań naszym partnerem

Działasz w branży związanej ze sportem, dietetyką lub produktami roślinnymi, w tym suplementami, i chcesz przyczynić się do promocji diety roślinnej i zdrowego, aktywnego stylu życia? Chciał(a)byś zacząć i masz pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na partnerstwa z podmiotami z szeroko pojętej branży sportowej, spożywczej, w tym suplementów sportowych czy dietetycznej. Nie podejmujemy współpracy na wyłączność (oczywiście przy zachowaniu poufności informacji wrażliwych).

W każdym z tych przypadków współpracujemy z partnerami, którzy dostrzegają przyświecające nam wspólne cele.

Jak możesz pomóc?

Wsparcie w rozwoju marki

Chętnie wspieramy wdrażanie i promocję produktów, które w naszym odczuciu w znaczący sposób ułatwiają bardziej roślinny sposób odżywiania.

Wsparcie i współpraca przy organizacji imprez

Korzystając z naszego doświadczenia, uzyskasz wsparcie przy organizacji eventu. Jeżeli organizujesz wydarzenie wpisujące się w tematykę naszych działań, istnieje możliwość uzyskania naszego patronatu.

Przekazanie % dochodów

To najpopularniejsza forma współpracy, polegająca na przykład na przekazywaniu części dochodu z całości sprzedaży lub sprzedaży określonego produktu na rzecz działań zmieniających do budowania bardziej roślinnej przyszłości.

Przekazanie 1,5% podatku

Firma i  pracownicy mają możliwość przekazania swojego 1,5% podatku na nasze działania w ramach Stowarzyszenia Otwarte Klatki. To nic nie kosztuje, a nam umożliwi sprawne i skuteczne działanie.
Numer KRS: 0000444120.

PayRoll

To bardzo prosta metoda, która pozwala pracownikom na wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. Za Twoją zgodą pracownicy mogą przekazywać na nasze działania końcówki” swojego wynagrodzenia. Ważna jest każda złotówka!

Co zyskujesz, współpracując z nami?

  • Wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów biznesowych – możemy się od siebie wzajemnie uczyć. Poprzez uczestnictwo w organizowanych przez nas wydarzeniach masz również możliwość nawiązania współpracy z przedstawicielami branży z całego kraju.
  • Promocja produktów i wydarzeń – jako kampania promująca aktywny styl życia oraz zdrową, zbilansowaną dietę docieramy do konkretnej grupy odbiorców.
  • Zaufanie – w dłuższej perspektywie firma buduje głębszą relację ze swoimi klientami i pracownikami.
  • Lojalność – badania pokazują, że firmy wspierające organizacje i działania non-profit cieszą się wzrostem lojalności wśród konsumentów oraz pracowników.
  • Motywacja – pracownicy odczuwają większą motywację, pracując w firmie, która udziela się społecznie w ważnych dla nich inicjatywach.
  • Wizerunek i reputacja – udzielając się społecznie, marka buduje swoje dobre imię. Aż 83% przedstawicieli pokolenia Y uznaje, że miara sukcesu przedsiębiorstwa powinna wykraczać poza wyniki finansowe.

Wspierają nas

RoślinnieJemy
Roślinne Wyzwanie