Współpraca

Tworzymy przestrzeń dla osób zainteresowanych tematem diet roślinnych połączonych z aktywnością fizyczną i sportem zawodowym. Naszą misją jest popularyzacja diety roślinnej wśród osób aktywnych fizycznie oraz promocja zdrowego, zrównoważonego stylu życia. W tym celu współpracujemy ze specjalistami, w tym dietetykami i trenerami. Korzystamy również ze wsparcia naszych Ambasadorów utytułowanych sportowców reprezentujących różne dyscypliny.

Zostań naszym partnerem

Działasz w branży związanej ze sportem, dietetyką lub produktami roślinnymi, w tym suplementami, i chcesz przyczynić się do promocji diety roślinnej i zdrowego, aktywnego stylu życia? Chciał(a)byś zacząć i masz pomysł na współpracę? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy otwarci na partnerstwa z wszelkimi podmiotami z szeroko pojętej branży sportowej, spożywczej, w tym suplementów sportowych czy dietetycznej. Nie podejmujemy współpracy na wyłączność (oczywiście przy zachowaniu poufności informacji wrażliwych).

W każdym z tych przypadków współpracujemy z partnerami, którzy dostrzegają przyświecające nam wspólne cele.

Jak możesz pomóc?

Wsparcie w rozwoju marki

Chętnie wspieramy wdrażanie i promocję produktów, które w naszym odczuciu w znaczący sposób ułatwiają bardziej roślinny sposób odżywiania.

Wsparcie i współpraca przy organizacji imprez

Korzystając z naszego doświadczenia, uzyskasz wsparcie przy organizacji eventu. Jeżeli organizujesz wydarzenie wpisujące się w tematykę naszych działań, istnieje możliwość uzyskania patronatu Jasnej Strony Mocy.

Przekazanie % dochodów

To najpopularniejsza forma współpracy, polegająca na przykład na przekazywaniu części dochodu z całości sprzedaży lub sprzedaży określonego produktu na rzecz kampanii.

Przekazanie 1% podatku z celem szczegółowym „Jasna Strona Mocy”

Firma i  pracownicy mają możliwość przekazania swojego 1% podatku na Jasną Stronę Mocy. To nic nie kosztuje, a nam umożliwi sprawne i skuteczne działanie.
Numer KRS: 0000444120, cel szczegółowy: Jasna Strona Mocy.

PayRoll

To bardzo prosta metoda, która pozwala pracownikom na wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. Za Twoją zgodą pracownicy mogą przekazywać na Jasną Stronę Mocy końcówki” swojego wynagrodzenia. Ważna jest każda złotówka!

Udział w charakterze wystawcy na Veganmanii

Współpracujemy z organizatorem największych w Polsce targów promujących dietę roślinną, gdzie dysponujemy własną przestrzenią wystawienniczą. Festiwal organizowany jest w 8 miastach w Polsce. Każda edycja przyciąga średnio 4000 uczestników.

Co zyskujesz, współpracując z nami?

  • Wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów biznesowych – możemy się od siebie wzajemnie uczyć. Poprzez uczestnictwo w organizowanych przez nas wydarzeniach masz również możliwość nawiązania współpracy z przedstawicielami branży z całego kraju.
  • Promocja produktów i wydarzeń – jako kampania promująca aktywny styl życia oraz zdrową, zbilansowaną dietę docieramy do konkretnej grupy odbiorców.
  • Zaufanie – w dłuższej perspektywie firma buduje głębszą relację ze swoimi klientami i pracownikami.
  • Lojalność – badania pokazują, że firmy wspierające organizacje i działania non-profit cieszą się wzrostem lojalności wśród konsumentów oraz pracowników.
  • Motywacja – pracownicy odczuwają większą motywację, pracując w firmie, która udziela się społecznie w ważnych dla nich inicjatywach.
  • Wizerunek i reputacja – udzielając się społecznie, marka buduje swoje dobre imię. Aż 83% przedstawicieli pokolenia Y uznaje, że miara sukcesu przedsiębiorstwa powinna wykraczać poza wyniki finansowe.

Wspierają nas

RoślinnieJemy
Roślinne Wyzwanie